Forum VStromClub Strona Główna VStromClub
Forum Miłośników Motocykli Suzuki DL V-Strom
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

V-Strom K8

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum VStromClub Strona Główna -> Motocykle V-Strom
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 20:36, 14 Sie 2007    Temat postu:

może rzeczywiście nie miał na stanie, ale i tak na swojego czekałem ponad miesiąc a gmoli nie widzę do dziś, tak przy okazji to gdzie surfujesz panie letko, ustroń daleko od morza
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
letko
Maniak motocyklowy



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 1545
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ustroń

PostWysłany: Wto 23:19, 14 Sie 2007    Temat postu:

Jezioro Żywieckie, Tychy i inne oraz kiedy jestem na Mazurach.
Wyjeżdżam właśnie od 18 do końca miesiąca do Bogaczewa koło Giżycka.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 22:27, 17 Wrz 2007    Temat postu:

Brzo napisał:

A gdzie kupiłeś??
Oczywiście witamy i gratulujemy zakupu Very Happy


Dawno mnie tu nie było, jeździłem po prostu Smile

Sprowadzil mi Moto-Importer z Katowic, mialem troche problemow z rejestracja, opisalem na forum.motocyklistow.pl. Podobno ostatni egzemplarz w Europie (z abs i czerwony).

W miesiac zrobilem 2tys km i nie wiem jak sie jezdzi bo nie mam skali porownania Wink. To moje pierwsze moto w zyciu i pierwsze jazdy. A tak naprawde - jest fajnie, tyle ze przedni kierunkowskaz juz 2 razy kleilem. Polozylem moto zawracajac na gruntowej drodze pelnej dziur - najsmieszniejsze jest to ze na owiewkach ani sladu, drugim razem tez polna droga, sam nie wiem dlaczego Wink. Moze musze popracowac nad technika - probowalem krecic osemki na placu szkoly jazdy i tak nie bardzo mi szlo. Okazalo sie ze Tajfun bardziej zwrotny Wink.

Dzis przyszly z Louisa gmole, podstawka, i oslona pod silnik, jutro popoludnie w garazu Smile

Pozdrawiam!!

Coolargol
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 0:13, 18 Wrz 2007    Temat postu:

Witam,
Czy te gmole z Louisa to Givi czy może jakieś inne? Bo jeśli Givi to sam chętnie zamówie. Obecnie mam gmole Suzuki, ale niestety nie ochroniły lakieru osłony bocznej przed glebą parkingową Sad
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 16:03, 18 Wrz 2007    Temat postu:

macalik napisał:
Witam,
Czy te gmole z Louisa to Givi czy może jakieś inne? Bo jeśli Givi to sam chętnie zamówie. Obecnie mam gmole Suzuki, ale niestety nie ochroniły lakieru osłony bocznej przed glebą parkingową Sad
Pozdrawiam


Hepco-Becker. Wielu uzytkownikow je chwali, choc widzialem ostatnio zdjecia z peknieciami przy spawach Sad, trudno, nie ma rzeczy idealnych. Givi podobno wibruja przy 5tys obr, wolalem nie sprawdzac Smile.

Troche glupio sie kupuje u Louisa bo zadaja wyslania uwaga, ksero karty kredytowej i dowodu osobistego. Poniewaz uwazam to za glupote i afront wobec Polakow, unioslem sie duma i zrobilem przelew na ich konto. Na szczescie wszystko poszlo ok! No i czekaja kolejne wydatki: na klucz dynamometryczny i jakies Loctite'y do śrub, a tu pralka cieknie, Boze miej w opiece moja zonę Smile))
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buber dl 1000
Motonita



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 512
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Śro 12:23, 19 Wrz 2007    Temat postu:

coolargol napisał:
macalik napisał:
Witam,
Czy te gmole z Louisa to Givi czy może jakieś inne? Bo jeśli Givi to sam chętnie zamówie. Obecnie mam gmole Suzuki, ale niestety nie ochroniły lakieru osłony bocznej przed glebą parkingową Sad
Pozdrawiam


Hepco-Becker. Wielu uzytkownikow je chwali, choc widzialem ostatnio zdjecia z peknieciami przy spawach Sad, trudno, nie ma rzeczy idealnych. Givi podobno wibruja przy 5tys obr, wolalem nie sprawdzac Smile.

Troche glupio sie kupuje u Louisa bo zadaja wyslania uwaga, ksero karty kredytowej i dowodu osobistego. Poniewaz uwazam to za glupote i afront wobec Polakow, unioslem sie duma i zrobilem przelew na ich konto. Na szczescie wszystko poszlo ok! No i czekaja kolejne wydatki: na klucz dynamometryczny i jakies Loctite'y do śrub, a tu pralka cieknie, Boze miej w opiece moja zonę Smile))

mi givi nie wibruja i dobrze sie je spawa i prostuje jest ok moge polecic


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Śro 15:42, 19 Wrz 2007    Temat postu:

Buber dl 1000 napisał:

mi givi nie wibruja i dobrze sie je spawa i prostuje jest ok moge polecic


[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

Poczytac nie zaszkodzi :)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum VStromClub Strona Główna -> Motocykle V-Strom Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin