Forum VStromClub Strona Główna VStromClub
Forum Miłośników Motocykli Suzuki DL V-Strom
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeróbka stelaża kufrów bocznych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum VStromClub Strona Główna -> Akcesoria dla V-Stroma / Bagaż
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mlody
Motonita



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 975
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 18:30, 25 Mar 2018    Temat postu: Przeróbka stelaża kufrów bocznych

Witam, wszystkich po dość długiej nieobecności.

Kilka lat temu słynny Hiszpan od kufrów z forum Transalpa robił mi komplet bocznych kufrów. Niestety jakoś dopiero teraz zaczeły mi doskwierać pewne niedoróbki w stelażu. Mianowicie:
-kufry nie są identycznie nachylona do przodu i nie do końca w osi motocykla
- stelaże są tak blisko motocykla, że pasażerka nie ma możliwości trzymania się ani oryginalnego stelaża kufra centralnego ani stelaża kufrów bocznych, gdy te nie są zamontowane
- w związku z tym, że kufry są tak blisko motocykla nie można ich otworzyć oraz ściągać przy zamontowanym kufrze centralnym (Givi Maxia E52)

W związku z tym zapadła decyzja o przerobieniu lekkim stelaża, czyli wyprostowanie i lekkie rozsunięcie na boki. Czy możecie kogoś polecić zachodniopomorskiego lub lubuskiego kto zrobi mi w/w modyfikacje i nie schrzani jak ich wykonawca? Uprzedzając pytanie, nie ma opcji aby "producent" to zrobił. Mam do niego ok 750km a ponad to potrzebuję kufry na lipiec, a niestety u Hiszpana termin jest rzeczą względną..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum VStromClub Strona Główna -> Akcesoria dla V-Stroma / Bagaż Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin